Do každoročního přehledu Pozoruhodných produktů pro rok 2022 se letos zařadil i náš expert na přesnost a měření – Cubiscan 325.

 A čím je Cubiscan 325 s myFABER Dimensioning výjimečný?

Cubiscan 325 měří váhu a objem produktů, a to i nepravidelných tvarů, k čemuž využívá infračerveného snímání. Software myFABER Dimensioning pak usnadňuje jeho obsluhu a integraci do WMS nebo ERP. S příslušenstvím v podobě dotykového tabletu a čtečky čárových kódů je možné snadno propojit údaje o konkrétním sortimentu s měřenými údaji a přímo ve skladu doplnit další logistické informace například o balení, rozbalitelnosti apod. Zařízení je nabízeno také v mobilní verzi s doplněným vozíkem pro pohyb ve skladu, kde lze díky připojení k wi-fi a baterii se zařízením snadno projíždět a pořizovat údaje přímo u regálu. Lze doplnit o kameru pro pořizování fotografií. Produkt umožňuje lépe využívat skladový prostor, přesně balit i volit vhodné obaly a snížit náklady na přepravu. V nabídce je širší portfolio řešení pro měření menších výrobků až po zařízení pro měření a vážení palet.

Význačné vlastnosti produktu:

měřicí odchylka: max. 1 mm, čas měření: 3 – 7 s, měření váhy: 0,002- 25 kg, odchylka váhy: 0,002 kg, měřicí senzor: infračervený paprsek, metoda vážení: 4 snímače hmotnosti.

Více se o produktu dozvíte na webu nebo na webináři, který je produktu Cubiscan 325 věnován.

Kontaktujte nás