Showroom

Roboti v reálném provozu.
Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Vítejte ve skladu budoucnosti

Zajímají vás moderní logistické technologie, automatizace a robotizace? Pak neváhejte a navštivte náš showroom logistických inovací, jediný svého druhu v Česku. V reálném provozu zde uvidíte pracovat autonomní roboty, kteří v tichosti a spolehlivě zboží nejen vyhledají, ale i naloží, převezou a vyloží – v interiéru i v exteriéru. Jedině u nás najdete nejnovější technologie a inovace na jednom místě a v reálném provozu!

Co u nás uvidíte?

V rámci prohlídky našeho showroomu vám na ploše 2000 metrů čtverečních ukážeme
hned několik typů technologií, které můžeme v případě zájmu nasadit i do vašeho skladu.

Uvidíte u nás například:

Autonomní a automatický paletový vozík

Logistický robot, který je nejen automatický, ale také autonomní. Pracuje samostatně a bez lidské obsluhy. Nedostává instrukce od nadřazeného ERP systému nebo WMS a nepotřebuje integrovat do IT infrastruktury zákazníka. Nasazení do provozu je v jednotkách hodin.

Chci vědět více

Autonomní paletový zakladač

Plně autonomní pomocník pro vykládku zboží z návěsu, identifikaci zboží na paletě i umístění palety na požadované místo je robotický vysokozdvižný vozík s vysokou nosností, který se pohybuje po definovaných trasách pomocí QR kódů.

Chci vědět více

Robotický vozík pro manipulaci s paletami

AGV (automatic guided vehicle) umožňují manipulaci s paletami a plynulé fungování s automatickým paletovým zakladačem. Jsou navigovány pomocí magnetické pásky, QR kódů nebo pokročilé laserové či naturální navigace. Bezpečnost zaměstnanců na pracovišti zajišťují senzory, které umožňují robotovi zastavit nebo překážku objet.

Chci vědět více

Autonomní robot pro práci s přepravkami

HAIPICK robot nabízí řešení pro inteligentní převoz, skladování a pickování více přepravek najednou. Vysoce efektivní řešení typu Goods-to-Person disponuje anti-kolizní senzorikou, robot je integrován do WMS a nabízí úsporu prostoru ve skladu, času i nákladů na personál s rychlou návratností investice.

Chci vědět více

Automatizovaný robotizovaný sklad

Modifikovatelné mobilní regály (racky) jsou převáženy pomocí AGV robota k místu kompletování zásilky. Zrychlují materiální tok napříč výrobní společností a skvěle se uplatňují i v obchodních skladech. Umožnují efektivní kompletaci výrobní zakázky a distribuce k jednotlivým výrobním linkám.

Chci vědět více

Navigace pomocí světla

Pick to Light neboli navigace pomocí světla je nejmodernější technologie, která usnadní práci obsluze skladu. Pick to Light je možné instalovat jak ve skladu, tak na vychystávacím pracovišti, kde se kompletuje zakázka. Laserové ukazovátko směřuje pracovníka, kam a pro jaké zboží sáhnout. U kompletace zakázek světelná signalizace pracovníkovi rozsvícením příslušné regálové pozice ukáže, kde je dané zboží.

Chci vědět více

Přesné automatizované měření a vážení

Cubiscan měří objekty libovolného tvaru a velikosti. V rámci jedné obrazovky je možné zadat, krom měřených hodnot, také typ balení, počet kusů v balení a pořídit fotografie. Prostřednictvím softwarové nástavby jsou získaná data integrována do WMS, ERP systému či e-shopu.

Chci vědět více

Úklidový robot

Úklidový autonomní robot vyčistí kvalitně všechny druhy podlah, venkovní i vnitřní prostory. Prach, špína ani mastnota pro něj není překážka. Sám se nabije a sám si doplní vodu.

Chci vědět více

Přijďte se k nám
nezávazně podívat!

Součástí prohlídky showroomu je nejen představení jednotlivých technologií, robotů, jejich parametrů, možností, či rentability jejich využití, ale samozřejmě také prostor pro jakékoliv vaše dotazy. Neváhejte a přijďte se k nám nezávazně podívat!

Najdete nás na adrese Kirilovova 181, Paskov

Na prohlídku showroomu je nutno se předem objednat.
Pro rezervaci termínu klikněte na tlačítko “Mám zájem o prohlídku” .

Kontaktujte nás