Kontaktujte nás

Rádi si s Vámi domluvíme schůzku, na které získáte
komplexní představu o přínosech našeho řešení.

Naše obchodní oddělení můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 597 403 403
a na e-mailu: myfaber@kvados.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.


  Rádi si s Vámi domluvíme schůzku, na které získáte
  komplexní představu o přínosech našeho řešení.

  Naše obchodní oddělení můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 597 403 403
  a na e-mailu: myfaber@kvados.cz či prostřednictvím kontaktního formuláře.


   O KVADOS Robotics

   Dovozcem, distributorem a servisním střediskem logistických robotů a technologií je společnost KVADOS Robotics, oblasti facility a gastro robotů se věnuje dceřiná společnost BETTAROE Robotics. Společně s dalšími dceřinými společnostmi PAC Technology a DERUTEX skupina disponuje více než 200 odborníky a patří k největším dodavatelům v daném segmentu nejen v České republice a střední Evropě.

   Společnost KVADOS Robotics byla založena, aby zastřešila veškeré aktivity v oblasti vývoje a výzkumu v oblasti logistické automatizace. Díky vlastnímu vývoji si pak zadává výrobu jednotlivých typu robotů a souvisejících technologii a spolehlivých výrobních partnerů především v Asii a na Evropský trh je uvádí pod vlastní značkou myFABER®. Její portfolio dnes zahrnuje řešení od komplexní manipulace se zbožím na paletách od vstupu do logistiky, po automatické skladování palet, přepravek až po efektivní expedici založenou na robotizaci. Portfolio produktů pod vlastní značkou je doplněno o produkty renomovaných výrobců automatizačních technologii, pro které zajišťujeme evropskou distribuci a servis jako například značek HAI Robotics, HIK Robotics nebo GEEK plus nebo řešení pro automatické zpracování dat o sortimentu s využitím portfolia Cubiscan.

   Společnost KVADOS Robotics patří pod skupinu KVADOS Group, kterou tvoří společnosti se zaměřením na vývoj a dodávky vlastních softwarových řešení pro oblast digitalizace podnikových procesů a automatizace nejen ve skladu. Zajišťujeme dodávky řešení pro optimalizaci intralogistiky pomocí WMS a také ucelená řešení pro robotizaci a průmyslovou automatizaci. Skupina KVADOS Group je schopna zabezpečit služby od návrhu a optimalizace skladové logistiky až po dodávku mySTOCK® WMS a logistických robotů, včetně jejich integrace do podnikových procesů díky platformě myFABER®. Zároveň dodáváme řešení pro řízení maloobchodních sítí myCASH® POS, podnikové ERP VENTUS® nebo řešení pro digitalizaci procesů a dokumentů myTEAM®.

   Sídlo společnosti:

   KVADOS Robotics s.r.o.
   Novoveská 1139/22, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, Česká republika

   Fakturační údaje:

   IČ: 27817121
   DIČ: CZ27817121

   Společnost je zapsaná u Krajského obchodního soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 2085

   Kód datové schránky:

   4kzhbi6

   Bankovní spojení:

   CZK: 2700372111/2010
   IBAN CZ71 2010 0000 0027 0037 2111