Už několik let je pro nás oblast automatizace a robotizace dalším pilířem, kterým otevíráme dveře do budoucnosti podnikových procesů. Návštěvou našeho unikátního logistického showroomu v Paskově získáte reálnou představu o tom, jak takový sklad budoucnosti může vypadat.

Když se na logistiku a výrobu podíváme přes personální brýle, vnímáme bezesporu negativní trend nedostatku zaměstnanců. Aktuálně je v České republice přibližně 12 000 neobsazených pozic skladník/manipulační pracovník (zdroj). Tento stav v Česku převládá již delší dobu a do značné míry jej může změnit právě využití robotů, kteří nejen doplní personální řady, ale také přinesou časové i finanční úspory, menší chybovost, větší efektivitu a ke všemu nepřijdou do práce pozdě, ne-li vůbec.

 

Robotizace a automatizace se bát nemusíte, vaše obavy a dotazy můžete při prohlídce showroomem prodiskutovat s našimi řečníky nebo technickými specialisty.

Referenční návštěvou vás provede pan generální ředitel Miroslav Hampel a s nadšením vysvětlí, jak je možné zefektivnit a zoptimalizovat procesy ve skladových či výrobních prostorách pomocí robotů a zbaví vás předsudků a nejistot spojenými se zaváděním těchto velkých změn na pracovištích. Při prohlídce můžete i nahlédnout do plně funkčního automatizovaného skladu Dextrum Fullfilment, který je v České republice první svého druhu. Jsme jedni z mála, kteří prezentují technologie spojené s robotikou v reálném provozním prostředí, proto je o naše referenční návštěvy tak velký zájem.

Sklad Dextrum využívá na denní bázi kompletní KVADOSí řešení WMS mySTOCK® a myFABER® při procesech měření a vážení, kusovým sortimentem a Pick to Light systém pro rychlé pickování zboží a okamžité předání na balící stanoviště. Jednou ze zásadních podmínek pro spolehlivou automatizaci skladu je i kvalitní mobilní síť s nízkou latencí. Tomu již dnes přestávají vyhovovat tradiční Wi-Fi sítě a proto využíváme v nejmodernější 5G privátní mobilní síť.

 

Motivací pro pořízení těchto technologií do skladů může být například přesnost a rychlost získávání dat o balících a díky tomu i kvalitní optimalizace procesů, expedice a přepravy. Automatizace skladů stojí za zvážení i pro řadu dalších výhod, ze kterých může váš podnik dlouhodobě profitovat.

Pomůžeme, poradíme, zařídíme. Váš úkol je pouze sledovat, jak váš sklad dokáže fungovat autonomně a bez chyb.

 

Pokud se rozhodnete automatizovat, jsme schopni vám vypracovat kompletní návrh logistického řešení, výpočet parametrů a návratnosti ROI a pro větší projekty dokonce nabízíme možnost dynamické simulace výsledného prostředí v reálním prostoru a čase. Vybrané řešení vám naimplementujeme do vašeho skladu společně s dodáním robotů, manipulačních stanovišť a dalšího příslušenství. Součástí je samozřejmě také integrace na stávající systémy, spolu se záručním i pozáručním servisem.

Naše řešení i technologie jsou na sobě nezávislé, proto můžete využít potřebnou technologii pod záštitou myFABER®, kterou lze integrovat na jakékoliv WMS nebo i dodat jako komplexní službu s naším WMS mySTOCK®.

Využijte možnosti návštěvy našeho showroomu logistických inovací, kde zodpovíme všechny otázky, které se Vám honí hlavou.

Termíny referenčních prohlídek a registraci najdete zde:  https://eventy.kvados.cz/referencni-navstevy/

Kontaktujte nás