Bývaly doby, kdy jsme si vystačili s metrem a pravítkem a zboží do krabice jsme dávali tzv. od oka. Doba pokročila a rozmach online nakupování klade velké nároky na rychlost vyskladnění a odeslání zboží ještě v den objednávky. Faktor, který může mít vliv na zkompletování zásilky je znalost přesné míry a váhy zboží. S tím si snadno poradí Cubiscan – zařízení pro přesné měření a vážení zboží. 

Jeden z předních středoevropských IT distributorů eD system a.s. využívá Cubiscan, konkrétně Cubiscan 325 z flotily autonomních zařízení myFABER®, pro efektivní řízení zásilek ve svém centrálním skladu pro Česko, Slovensko a Polsko. Cubiscan pracuje na bázi infračervených světelných diod, jenž umožní změřit předměty různých nepravidelných tvarů, ale také předměty kvádrové a krabicové.

Cubiscan 325 - zařízení na přesné měření a vážení zboží různých tvarů a velikostí

Cubiscan 325 – zařízení na přesné měření a vážení zboží různých tvarů a velikostí

 

Model Cubiscan 325 má snadno pohyblivou bránu a uživatelsky přívětivý display. Je vybaven podvozkem, baterií a WiFi připojením k síti. Toto vybavení umožnuje projíždět se zařízením skladem a skenovat potřebný sortiment. Součástí dodávky Cubiscanu je také software myFABER® Dimensioning, který zaznamená naměřené hodnoty a umožnuje také upravit fotografie. Dalo by se říct, že je Cubiscan parťák logistických a distribučních firem.

Kontaktujte nás