Cubiscan 325 je nejnovější měřicí systém amerického výrobce Quantronix, Inc., v našem portfoliu. Zařízení je speciálně navrženo pro měření a vážení položek nepravidelných tvarů a velkých rozměrů, ale také obecně pro velmi přesné vážení.

Díky využití technologie infračerveného snímání je zařízení schopno přesně měřit malé i velké objekty nejrůznorodějších tvarů. Tento špičkový stroj dokáže měřit předměty o velikosti od 0,2 cm × 0,2 cm × 0,2 cm do 90 cm × 60 cm × 60 cm bez ohledu na tvar předmětu. Dokáže detekovat předměty o hmotnosti již od 0,002 kg s váhovým limitem 25 kg.

Model 325 je vhodný pro maloobchodníky, distributory, velkoobchodníky a výrobce, kteří chtějí znát přesné rozměry svých produktů. Funguje obzvláště dobře v oblasti módy, sportovních oděvů, outdoorového vybavení, elektroniky, knih nebo hraček, stejně jako v jakémkoli jiném odvětví, které se zabývá prodejem objektů nepravidelného tvaru. Přesné měření zajištěné modelem 325 umožňuje vybrat ty nejvhodnější rozměry obalových materiálů pro zboží, což pomáhá minimalizovat náklady na skladování i dopravu. V poslední době si oblibu získává především u provozovatelů rozsáhlých e-shopů a poskytovatelů fulfillmentových služeb, kteří využívají automatizaci, a přesné rozměry a váha jsou pro ně tudíž klíčové.

Příslušenství

Zařízení standardně nabízíme s mobilním vozíkem, který umožňuje pořizovat údaje nejen na vstupu, ale i zpětně ve skladu, kde se s ním můžeme pohybovat přímo u regálu. Set dodáváme s integrovaným tabletem a čtečkou čárových kódů. Při použití mobilního vozíku set doplňujeme o přenosný napájecí zdroj a wifi připojení, což umožňuje rychle, snadno a efektivně měřit položky ve všech místech provozu. Další možností je osazení Cubiscanu kamerou pro pořizování fotek zboží pro účely logistiky.

Aplikace myFABER® Dimensioning

Díky naší aplikaci myFABER® Dimensioning umíme zařízení propojit s vaší centrální databází dat spravovaných v ERP nebo WMS systému. Data z vaší databáze dokážeme upravit dle naměřených hodnot. Samozřejmostí je také uložení pořízené fotografie a možnost zobrazit ji například na PDA pracovníků skladu. Software myFABER® Dimensioning dokážeme upravit na míru vašemu provozu. Například si můžete vybrat, jaké položky chcete zadat a propsat do WMS databáze nad rámec automaticky měřených. Podporujeme napojení na majoritní většinu existujících WMS a ERP systémů, ale poradíme si i s jinými dodavateli vašeho WMS. Naše řešení již úspěšně používají například Košík.cz, AT Computers, DEXTRUM Fulfillment či Euromedia Group a brzy také například Smarty.cz.

Více o Cubiscan 325 se dozvíte v našem webináři

 

Kontaktujte nás