Říká se, že sedm je šťastné číslo. Co myslíte? Je štěstí, že se autonomní paletový vozík myFABER® PalletJack X1 stal jedním ze sedmi pozoruhodných produktů 2023? My vidíme především přínosy, které tento produkt nabízí a ty rozhodly, že je PalletJack X1 jedním ze sedmi statečných stojících na piedestalu pod názvem Pozoruhodný produkt IT 2023.

Pozoruhodný produkt IT 2023

Soutěž redakce magazínu BusinessIT.cz jejíž cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon. Společnost KVADOS s vize automatizovat a robotizovat logistiku přináší produkty, které usnadní procesy v logistice ne jedné společnosti.


Pozoruhodný produkt IT 2023 – myFABER® PalletJack X1

myFABER® PalletJack X1

Automatický a autonomní paletový vozík PalletJack X1 je nezávislý a schopen automaticky vykonávat úkoly. Pracuje bez lidské obsluhy, bez podpory stávající infrastruktury, nedostává instrukce z ERP nebo WMS systému, ani se nepotřebuje integrovat do IT a komunikační infrastruktury. Taková inovativní technologie, jakou bezesporu robot je, může přinést snížení nákladů, zvýšení produktivity a zlepšení celkového řízení logistických procesů. To je důvod, proč je myFABER® PalletJack X1 vnímán, jako pozoruhodný produkt v oblasti IT pro logistiku v roce 2023.

Automatický paletový vozík myFABER® PalletJack X1

Kontaktujte nás